Товари

Маркувальний принтер Proxima В2

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Маркувальний принтер Proxima В-6

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 
 

Маркувальний принтер Primum A-6 шестиканальний

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Маркувальний принтер Proxima В-1 з мініконвеєром

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Маркувальний принтер Proxima В-1

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Маркувальний принтер PROXIMA Вр

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 
 
 

Про компанію

ТОВ НВП "Регіон-сервіс" з 1998 року виготовляє і обслуговує маркувальне обладнання, зокрема маркувальний принтер PRIMUM, здатне ефективно вирішити завдання в галузі маркування продукції та її пакування.

Головний акцент компанія робить на маркування курячих яєць. У процесі діяльності підприємства з'явилася необхідність супутнього обладнання для обробки та переробки яєць. З 2012 року компанія є офіційним представником виробника обладнання для сортування яєць SIME-TEK (Італія) в Україні та Казахстані.

Маркувальний принтер

Ми є єдиним в Україні виробником маркувального обладнання. Виготовляємо маркувальний принтер PRIMUM в модельному ряді (краплеструменевий маркувальник) та інше обладнання для застосування в маркуванні:
- яєць,
- скляної тари,
- пінопласту,
- ковбасної продукції,
- пластикової упаковки,
- гофрокартону,
- паперу,
- картону,
- молочних продуктів,
- жерстяних банок,
- морозива,
- кабелю,
- металевих і пластикових труб,
- у виробництві напоїв та пива,
- ДСП.

Крім того, компанія займається постачанням і сервісним обслуговуванням маркувальних принтерів наших партнерів. Великий досвід дозволяє виконувати роботи на найвищому рівні.

З дня заснування ми є активними учасниками щорічних міжнародних спеціалізованих виставок та семінарів, що проходять як в Україні, так і за кордоном, обмінюючись досвідом з колегами по галузі, налагоджуючи зв'язки з потенційними клієнтами.

Наше завдання - рекомендувати клієнту обладнання, яке максимально відповідає поставленим технічним умовам, підібрати оптимальне місце встановлення, тип і колір чорнил, що застосовуються, інсталювати апарат в діючу або вмонтовувану лінію виробництва, здійснювати технічне обслуговування встановлених приладів і забезпечувати їх витратними матеріалами протягом усього життєвого циклу.

Також ми приймаємо індивідуальні замовлення на виготовлення, розробляємо і виготовляємо краплеструменеве маркувальне обладнання (краплеструменевий маркувальник, етикетувальне обладнання) для українських промислових підприємств та птахофабрик.

Всі необхідні роботи, пов'язані з технічним обслуговуванням встановленого маркувального обладнання (маркувальних принтерів), бере на себе наша сервісна служба. У її розпорядженні знаходиться парк автомобілів і, при необхідності, наші фахівці готові прибути в найкоротші терміни в будь-яку точку України для вирішення всього спектру технічних питань.

Чорнила та розчинники, що застосовуються в ряді маркувальних принтерів, відносяться до прекурсорним речовинам, при використанні яких має бути дозвіл від державного Комітету з контролю за їх обігом.

Ми маємо ліцензію № 348650 від 26.01.2006р. на роботу з прекурсорами, що дозволяє нам безперешкодно, і головне, вчасно забезпечувати постачання витратних матеріалів нашим клієнтам.

Обладнання для сортування яєць

Представляємо вашій увазі птахофабрик сортувальне обладнання для сортування яєць відомої в Європі компанії SIME-TEK (Італія) продуктивністю від 10.000 до 45.000 яєць на годину.

Перевагами сортувального обладнання SIME-TEK є:

1. Європейська якість і надійність обладнання, відповідне стандартам ЄС.

2. Вартість машин для сортування яєць в кілька разів нижче вартості аналогів від провідних виробників МОВА, Staalkat, Diamond.

3. Для збільшення виробничих потужностей кожну модель сортувального обладнання можна доукомплектувати додатковими пакувальниками.

4. Фахівці SIME-TEK встановлюють обладнання відповідно до розмірів з існуючого приміщення Замовника (не вимагається перенесення стін, колон і т.д.).

5. Сервісний центр та склад запасних частин знаходяться в Україні.

Накопичений за довгі роки роботи досвід наших фахівців дозволяє в найкоротші терміни налаштувати і запустити в роботу маркувальне обладнання (промислові принтери, маркувальники), етикетирувальне обладнання та обладнання для сортування яєць на вашому підприємстві.

Якщо ви шукаєте надійний маркувальний принтер або точне та економічне обладнання для сортування яєць, звертайтеся - ми раді кожному клієнту!

Відеоролики про роботу нашого обладнання дивіться тут: rs.ub.ua/chapter/view/1010

 
 

Статті компанії

Маркування яєць - що потрібно знати?

05 грудня 2016 в 22:06
 
Маркування яєць - що потрібно знати?

Виробництво яєць на птахофермах вимагає дотримання деяких правил і принципів. Мається на увазі не тільки належні умови утримання птиці, але і кінцева обробка отриманого продукту. Особливо важливим елементом є маркування…

 
 

Маркувальне обладнання - що слід знати перед вибором?

12 жовтня 2016 в 16:50
 
Маркувальне обладнання - що слід знати перед вибором?

Виробництво товарів - процес складний, який проходить в кілька етапів. Кожен з них повинен проходити максимально ефективно, щоб отримати на виході якісний продукт. Але хороший товар повинен бути представлений у відповідн…

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Офіційний сайт

ТОВ НВП "Регіон-Сервіс"

ТОВ НВП "Регіон-Сервіс"

 
 

Контакти

"Регіон-Сервіс" - виробник маркувального обладнання. Витратні матеріали. Запасні частини. Сервіс.
(основний офіс)

09100, Україна, Київська, Біла Церква, вул. Таращанська, будинок 197
  • +38 (044) 223-30-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create