Товари

Маркувальний принтер Proxima В2

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Маркувальний принтер Proxima В-6

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 
 

Маркувальний принтер Primum A-6 шестиканальний

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Маркувальний принтер Proxima В-1 з мініконвеєром

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Маркувальний принтер Proxima В-1

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 

Маркувальний принтер PROXIMA Вр

Ціна договірна
Дізнатись ціну
 
 
 

Про компанію

ТОВ НВП "Регіон-сервіс" з 1998 року виготовляє і обслуговує маркувальне обладнання, зокрема маркувальний принтер PRIMUM, здатне ефективно вирішити завдання в галузі маркування продукції та її пакування.

Головний акцент компанія робить на маркування курячих яєць. У процесі діяльності підприємства з'явилася необхідність супутнього обладнання для обробки та переробки яєць. З 2012 року компанія є офіційним представником виробника обладнання для сортування яєць SIME-TEK (Італія) в Україні та Казахстані.

Маркувальний принтер

Ми є єдиним в Україні виробником маркувального обладнання. Виготовляємо маркувальний принтер PRIMUM в модельному ряді (краплеструменевий маркувальник) та інше обладнання для застосування в маркуванні:
- яєць,
- скляної тари,
- пінопласту,
- ковбасної продукції,
- пластикової упаковки,
- гофрокартону,
- паперу,
- картону,
- молочних продуктів,
- жерстяних банок,
- морозива,
- кабелю,
- металевих і пластикових труб,
- у виробництві напоїв та пива,
- ДСП.

Крім того, компанія займається постачанням і сервісним обслуговуванням маркувальних принтерів наших партнерів. Великий досвід дозволяє виконувати роботи на найвищому рівні.

З дня заснування ми є активними учасниками щорічних міжнародних спеціалізованих виставок та семінарів, що проходять як в Україні, так і за кордоном, обмінюючись досвідом з колегами по галузі, налагоджуючи зв'язки з потенційними клієнтами.

Наше завдання - рекомендувати клієнту обладнання, яке максимально відповідає поставленим технічним умовам, підібрати оптимальне місце встановлення, тип і колір чорнил, що застосовуються, інсталювати апарат в діючу або вмонтовувану лінію виробництва, здійснювати технічне обслуговування встановлених приладів і забезпечувати їх витратними матеріалами протягом усього життєвого циклу.

Також ми приймаємо індивідуальні замовлення на виготовлення, розробляємо і виготовляємо краплеструменеве маркувальне обладнання (краплеструменевий маркувальник, етикетувальне обладнання) для українських промислових підприємств та птахофабрик.

Всі необхідні роботи, пов'язані з технічним обслуговуванням встановленого маркувального обладнання (маркувальних принтерів), бере на себе наша сервісна служба. У її розпорядженні знаходиться парк автомобілів і, при необхідності, наші фахівці готові прибути в найкоротші терміни в будь-яку точку України для вирішення всього спектру технічних питань.

Якщо ви шукаєте надійний маркувальний принтер , звертайтеся - ми раді кожному клієнту!


 
 

Статті компанії

Маркувальний принтер Proxima: види і характеристики

10 вересня 2018 в 11:38
 
Маркувальний принтер Proxima: види і характеристики

Сьогодні важко уявити сучасні підприємства з виробництва різної продукції без професійного обладнання, в тому числі і маркувального. Маркування продукції - необхідний етап на кожному виробництві, адже споживач цієї продукц…

 
 

Маркування яєць - що потрібно знати?

05 грудня 2016 в 22:06
 
Маркування яєць - що потрібно знати?

Виробництво яєць на птахофермах вимагає дотримання деяких правил і принципів. Мається на увазі не тільки належні умови утримання птиці, але і кінцева обробка отриманого продукту. Особливо важливим елементом є маркування…

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Офіційний сайт

ТОВ НВП

ТОВ НВП

 
 

Контакти

"Регіон-Сервіс" - виробник маркувального обладнання. Витратні матеріали. Запасні частини. Сервіс
(основний офіс)

09100, Україна, Київська, Біла Церква, вул. Таращанська, будинок 197
  • +38 (044) 223-30-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create