Ринок пакувального обладнання: світові тенденції

Ринок пакувального обладнання: світові тенденції

З кожним роком попит на пакувальне обладнання на світовому ринку зростає на 5,2%, і до 2012 року становитиме 39,8 мільярда доларів США. Зацікавленість підприємств у даному типі обладнання обумовлена збільшенням випуску продукції і зростанням рівня життя, що призводить до збільшення споживчого попиту, збільшення виробничих і, як наслідок, пакувальних потужностей.
 
Фіксовані витрати інвестицій, конкуренція з ринком обладнання, застосованого вдруге, і відновленого обладнання - дещо обмежать зростання попиту в даній галузі. Проте, це буде повністю компенсуватися впровадженням обладнання нового покоління, що в результаті призведе до заміни його на більш продуктивне, економічне, надійне та ефективне, таке, що зменшує викиди і перевитрату пакувальних матеріалів.

Найвищий потенціал у порівнянні з усіма іншими типами пакувального обладнання має етикетувальне та маркувальне обладнання. Це пов'язане зі збільшенням споживання етикеток для товарів короткочасного використання, прагненням підприємств нанести на упаковку якомога більше інформації для відстеження вантажів, зростанням кількості вимог контролюючих органів до змісту маркування та ін. Попит також зросте за рахунок поліпшення конструкції і заміни застарілого на нове етикетувальне обладнання та маркувальне обладнання.

ТОВ "Регіон-Сервіс" - український лідер на ринку етикетувального і маркувального обладнання. Більш ніж 13-річний досвід підприємства - гарантія якості, надійності та конкурентоспроможності продукції.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Офіційний сайт

ТОВ НВП

ТОВ НВП

 
 

Контакти

"Регіон-Сервіс" - виробник маркувального обладнання. Витратні матеріали. Запасні частини. Сервіс
(основний офіс)

09100, Україна, Київська, Біла Церква, вул. Таращанська, будинок 197
  • +38 (044) 223-30-XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create